Page Notifications (1.0.4) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Mail
ne: पत्र
