Page Notifications (1.0.4) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Actions
te: చర్యలు

en: Mail
te: మెయిల్
