Page Notifications (2.0.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Next
ar: التالي

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Back
ar: رجوع

en: Tabs
ar: علامات التبويب
