Page Notifications (2.0.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Next
lv: Tālāk

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Back
lv: Atpakaļ

en: E-Mail
lv: E-pasts

en: Tabs
lv: Cilnes
