Page Notifications (2.0.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Next
af: Volgende

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Back
af: Terug
