Page Notifications (2.0.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Next
jv: Sakterusé

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: General settings
jv: Sétingan umum
