Page Notifications (2.0.2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Tabs
ug: جەدۋەل
