Page Notifications (2.0.4) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Next
hu: Következő

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Back
hu: Vissza

en: Node Title
hu: Tartalomcím

en: Token
hu: Vezérjel

en: Tabs
hu: Fülek

en: Enable/Disable recaptcha
hu: ReCAPTCHA engedélyezése/letiltása
