Page Notifications (2.0.5) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Back
et: Tagasi

en: Node Title
et: Sisu pealkiri

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Tabs
et: Sakid

en: General configuration
et: Üldised seadistused
