Page Notifications (2.0.5) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Next
fr: Suivant

en: Submit
fr: Soumettre

en: Operations
fr: Actions

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: General settings
fr: Paramètres généraux

en: Back
fr: Précédent

en: Node Title
fr: Titre du nœud

en: E-Mail
fr: Courriel

en: Token
fr: Jeton (token)

en: Tabs
fr: Onglets

en: General configuration
fr: Configuration générale

en: That e-mail address is not valid.
fr: Cette adresse de courriel n'est pas valide
