Page Notifications (2.0.5) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Next
oc: Seguent

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Back
oc: Precedent

en: Token
oc: Geton (token)

en: Tabs
oc: Onglets
