Page Notifications (2.0.5) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Next
ur: اگلا

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: The configuration options have been saved.
ur: کنفگریشن کے انتخابت محفوظ کرلیے گۓ ھیں۔

en: Back
ur: واپس
