Page Notifications (2.0.8) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Next
am: ቀጣይ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Tabs
am: ትሮች
