Page Notifications (2.0.8) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Next
is: Næsta

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Back
is: Til baka

en: Node Title
is: Titill nóðu

en: Tabs
is: Flipar
