Page Notifications (2.1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Next
id: Selanjutnya

en: Submit
id: Kirim

en: Operations
id: Operasi

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Back
id: Kembali

en: Tabs
id: Tab
