Page Notifications (3.0.1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Next
ca: Següent

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Back
ca: Enrere

en: Node Title
ca: Títol del node

en: E-Mail
ca: Correu electrònic

en: Tabs
ca: Pestanyes
