Page Notifications (3.0.1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Next
fa: بعدی

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عملیات

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Back
fa: بازگشت

en: E-Mail
fa: پست الکترونیکی

en: Token
fa: توکن

en: Tabs
fa: زبانه‌ها
