Page Notifications (3.0.1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Next
he: הבא

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Back
he: אחורה

en: Node Title
he: כותרת פריט התוכן

en: Token
he: אסימון

en: Tabs
he: לשוניות
