Page Notifications (3.0.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Next
hi: अगला

en: Submit
hi: जमा करें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: Back
hi: वापस

en: Tabs
hi: टैब्स
