Page Notifications (3.0.1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Next
ro: Următor

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: General settings
ro: Setări generale

en: Back
ro: Înapoi

en: Node Title
ro: Titlu Nod

en: Token
ro: Simbol

en: Tabs
ro: Taburi
