Page Notifications (3.0.2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Next
hr: Sljedeći

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Back
hr: Natrag
