Page Notifications (3.0.2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Back
hy: Հետ
