Page Notifications (3.0.2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Next
sl: Naslednja

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: General settings
sl: Splošne nastavitve
