Page Notifications (3.0.3) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Next
ja: 次へ

en: Submit
ja: 送信

en: Operations
ja: 操作

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Back
ja: 戻る

en: Node Title
ja: ノードタイトル

en: E-Mail
ja: メール

en: Tabs
ja: タブ
