Page Notifications (3.0.5) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Next
el: Επόμενο

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Back
el: Πίσω

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Tabs
el: Καρτέλες
