Page Notifications (3.0.5) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು
