Page Notifications (3.0.5) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Next
tr: Sonraki

en: Submit
tr: Gönder

en: Operations
tr: İşlemler

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Back
tr: Geri

en: Node Title
tr: Düğüm Başlığı

en: Token
tr: Simge

en: Tabs
tr: Sekmeler
