Page Notifications (3.0.6) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Next
gl: Seguinte

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Back
gl: Voltar

en: Node Title
gl: Título do Nodo.

en: Token
gl: Símbolos

en: Tabs
gl: Lapelas
