Page Notifications (3.0.7) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Back
az: Geri

en: Tabs
az: Tablar
