Page Notifications (3.0.7) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Next
ms: Seterusnya

en: Submit
ms: Serah

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: The configuration options have been saved.
ms: Opsyen-opsyen konfigurasi telah disimpan.

en: General settings
ms: Seting umum
