Page Notifications (3.0.7) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Next
pt: Próximo

en: Submit
pt: Enviar

en: Operations
pt: Operações

en: The configuration options have been saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: General settings
pt: Configurações gerais

en: Back
pt: Voltar

en: Node Title
pt: Titulo do Post

en: E-Mail
pt: Email

en: Tabs
pt: Abas
