Page Notifications (3.0.7) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Next
sv: Nästa

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Back
sv: Tillbaka

en: Node Title
sv: Nodtitel

en: E-Mail
sv: E-post

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Tabs
sv: Flikar

en: Page Name
sv: Sidnamn
