Page Popup (2.0.0) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Weight
el: Βάρος

en: Center
el: Κέντρο

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Text Color
el: Χρώμα κειμένου

en: Background Color
el: Χρώμα φόντου

en: Active
el: Ενεργό

en: Configuration saved.
el: Οι ρυθμίσεις αποθηκεύτηκαν.

en: User Interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Condition
el: Συνθήκη

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Top left
el: Πάνω αριστερά

en: Bottom left
el: Κάτω αριστερά

en: About
el: Περί

en: Visibility Conditions
el: Συνθήκες Ορατότητας

en: Visibility Condition
el: Συνθήκη Ορατότητας
