Page Popup (2.0.0) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Background Color
my: နောက်ခံအရောင်

en: About
my: အကြောင်း
