Page Popup (2.0.0) - en to fa translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Weight
fa: وزن

en: Center
fa: وسط

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Font Size
fa: انداره فونت

en: Background Color
fa: رنگ پس زمینه

en: ID
fa: شناسه

en: Active
fa: فعال

en: Configuration saved.
fa: پیکربندی ذخیره شد.

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Inactive
fa: غیرفعال

en: Condition
fa: شرط

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Top left
fa: بالا چپ

en: Bottom left
fa: پایین چپ

en: Choose layout
fa: انتخاب آرایش

en: About
fa: درباره

en: Message body
fa: بدنه پیام
