Page Popup (2.0.0) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Configuration saved.
hy: Կոնֆիգուրացիան պահպանված է:

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Condition
hy: Վիճակ
