Page Popup (2.0.0) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Weight
lt: Svoris

en: Center
lt: Centras

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Active
lt: Aktyvus

en: Configuration saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Condition
lt: Sąlyga

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Choose layout
lt: Pasirinkite išdėstymą

en: About
lt: Apie

en: Message body
lt: Žinutės tekstas
