Page Popup (2.0.0) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Center
ne: केन्द्र

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Text Color
ne: पाठको रङ

en: Background Color
ne: पृष्ठभूमि रङ

en: ID
ne: परिचय

en: Active
ne: सक्रिय

en: Configuration saved.
ne: कन्फिगरेसन संचय गरियो

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Condition
ne: अवस्था

en: About
ne: बारेमा

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
