Page Popup (2.0.0) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Weight
os: Уæз

en: Center
os: Центр

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан
