Page Popup (2.0.0) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Weight
ps: وزن

en: Center
ps: منځ

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند

en: Active
ps: فعال

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Bottom left
ps: لاندې کيڼ

en: About
ps: په اړه
