Page Popup (2.0.0) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Configuration saved.
si: සැකසුම් සුරකින ලදී.
