Page Popup (2.0.0) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Delete
sv: Radera

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Weight
sv: Vikt

en: Center
sv: Centrerad

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Font Size
sv: Fontstorlek

en: Text Color
sv: Textfärg

en: Background Color
sv: Bakgrundsfärg

en: Active
sv: Aktiv

en: Configuration saved.
sv: Inställningarna sparades.

en: User Interface
sv: Användargränssnitt

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Inactive
sv: Inaktiv

en: Condition
sv: Villkor

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Top left
sv: Längst upp till vänster

en: Bottom left
sv: Längst ned till vänster

en: About
sv: Om

en: Message body
sv: Meddelandets brödtext

en: Visibility Conditions
sv: Visningsvillkor

en: Visibility Condition
sv: Visningsvillkor
