Page Popup (8.x-1.1-alpha1) - en to hu translation catalogue (31 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Weight
hu: Súly

en: Center
hu: Középen

en: Name
hu: Név

en: Font Size
hu: Betűméret

en: Text Color
hu: Szöveg színe

en: Background Color
hu: Háttérszín

en: ID
hu: Azonosító

en: Active
hu: Aktív

en: Configuration saved.
hu: A beállítások el lettek mentve.

en: User Interface
hu: Felhasználói felület

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Inactive
hu: Inaktív

en: Condition
hu: Feltétel

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Top left
hu: Fenn balra

en: Bottom left
hu: Lenn balra

en: Choose layout
hu: Elrendezés kiválasztása

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás

en: Message body
hu: Üzenet törzse

en: Bottom Right
hu: Lent jobbra

en: Top Right
hu: Fent jobbra

en: Popup Settings
hu: Felugró ablakok beállítása

en: Visibility Conditions
hu: Láthatóság feltételei

en: Visibility Condition
hu: Láthatóság feltétele
