Page Popup (8.x-1.1-alpha1) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Delete
jv: Busak

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Active
jv: Aktif

en: Configuration saved.
jv: Konfigurasi uwis disimpen.

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani
