Page Popup (8.x-1.1-alpha1) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Weight
mr: मुल्य

en: Center
mr: मध्य

en: Name
mr: नाव

en: Text Color
mr: अक्षरांचे रंग

en: ID
mr: आय डी

en: Active
mr: सक्रिय

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Condition
mr: अट

en: Top left
mr: वरील डावे

en: Bottom left
mr: खालील डावे
