Page Popup (8.x-1.1-alpha1) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Weight
ro: Greutate

en: Center
ro: Centru

en: Name
ro: Nume

en: Font Size
ro: Mărime font

en: Background Color
ro: Culoare Fundal

en: Active
ro: Activ

en: Configuration saved.
ro: Configuraţia a fost salvată.

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Inactive
ro: inactiv

en: Condition
ro: Condiție

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Top left
ro: Stânga sus

en: Bottom left
ro: Stânga jos

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: Visibility Conditions
ro: Condiții de vizibilitate

en: Visibility Condition
ro: Condiție de vizibilitate
