Page Popup (8.x-1.1-alpha1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: Configuration saved.
te: స్వరూపణం భద్రమయ్యింది.

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Condition
te: నియమం

en: About
te: గురించి
