Page Popup (8.x-1.1-alpha2) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Configuration saved.
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষিত।

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে
