Page Popup (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Delete
pl: Usuń

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Weight
pl: Waga

en: Center
pl: Środek

en: Name
pl: Nazwa

en: Font Size
pl: Rozmiar czcionki

en: Text Color
pl: Kolor tekstu

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Active
pl: Aktywne

en: Configuration saved.
pl: Konfiguracja została zachowana.

en: User Interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: Condition
pl: Warunek

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Top left
pl: Lewy górny róg

en: Bottom left
pl: Lewy dolny róg

en: Choose layout
pl: Wybierz układ

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: Message body
pl: Treść wiadomości

en: Message title
pl: Tytuł wiadomości

en: Visibility Conditions
pl: Warunki widoczności

en: Visibility Condition
pl: Warunek widoczności
