Page Popup (8.x-1.1) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Background Color
ug: تەگلىك رەڭگى

en: Configuration saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Top left
ug: سول تەرەپ ئۈستى

en: Bottom left
ug: سول تەرەپ ئاستى

en: About
ug: ھەققىدە
